Інтернет-магазин Примірка почав свою діяльність в 2010 році як помічник татам і мамам в підборі якісної і недорогий одягу для дітей, але з часом ми стали займатися і одягом для дорослих, і парфумерією, і аксесуарами. І в якийсь момент ми зрозуміли, що в гонитві за прибутком ми перетворюємося в щось дужесхоже на ринок, де є все, тай навіть більше.

Але нам завжди так хотілося ексклюзивності, штучного товару, хотілося не тільки продавати, а й надавати якісний сервіс. Ми, наприклад, одними з перших, якщо не найперші поєднали формат інтернет-магазину з приміркою в шоу-румі або на дому.

Тому в 2015 році після подій 2014 року, коли більша частина українських постачальників перестали існувати і залишився, так би мовити, лише Китай, засновниками було прийнято рішення сконцентруватися на одному напрямку - брендове взуття і одяг для дорослих і ось провівши невеликий ребрендинг, переформатувавши наш сайт www.primerka.kiev.ua, до Ваших послуг оновлений інтернет-магазин Primerka.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити кеди Converse, Puma Rihanna Fenty Creepers, сліпони і еспадрільі, кросівки найвідоміших світових брендів, таких як: Nike, Adidas, Reebok, ASICS, New Balance, Saucony, Puma, а також якісний одяг і взуття від українських виробників.
інтернет магазин взуття, інтернет магазин недорогий взуття, інтернет магазин взуття розпродаж, інтернет магазин італійського взуття, інтернет магазин спортивного взуття, інтернет магазин взуття Україні, інтернет магазин взуття київ, інтернет магазин взуття ecco, інтернет магазин дитячого взуття, інтернет магазин одягу, інтернет магазин недорогого одягу, інтернет магазин одягу для дітей, інтернет магазин одягу з Китаю, інтернет магазин брендового одягу, інтернет магазин молодіжного одягу, інтернет магазин одягу Україна, інтернет магазин дитячого одягу, інтернет магазин одягу великих розмірів

Детальніше
+38 (073) 558-5775
+38 (098) 558-5775
+38 (066) 558-5775
Кошик
товарів : 0

Блог